ماه آف ام تموم شدو برگشتیم سر کشیک دادناز کشیک دوم ن خدمتتون سلام عرض میکنماتندم امروز تو زایشگاه ک نشسته بودیم گف نظزت درمورد ن چیه؟؟گفتم نمیدونمخودش گف من ک متنفر بودم ازشمنم کلن پوکر فیس بودم.

نو در تئوری دوست ک نه ولی بدمم نمیادولی در عمل متنفرمممم ازش ب معنای واقعیه کلمه.ینی شما بیا ی زایمان طبیعی ببینرسمن از زندگی سیر میشینشسته بودیم با اتنده داشت برام از آتونی و عوارضش میگف.یهو گفتن بیا ک خانمه آتونی کرده(جمع نشدن رحم بعد از زایمان رو میگنک طرف همچنان خونریزی دارهک میتونه منجر ب شوک بشهاز اورژانسهای نه)خلاصه اش اینکه وضعیت بسیییییار تا بسیییییییار کثیفیه

یکی ب تبریزیان بگه بیاد دنفورث ام (رفرنس ن)آتیش بزنه ، خیال ما رو راااحت کنه

بعد میپرسن چرا دوس نداری بچه دار شیخدا شاهد بهش ک فک میکنم فقط تهوعه ک میاد سراغم.

ولی خب بخشش ار بقیه بخشا بهترهاز این جهت ک همیشه ی آنکال مقیم هسو منه اینترن عملا مسئولیتی ندارمو چی از این بهتر؟؟بدون هیچ استرسی مریضو میبینیوقت داری درست ک درستو بخونی؟؟ی اینترن دبگه چی از خدا میخواد؟؟؟

در ادامه اینکه دیروز رفتیم برف بازیاز اونجایی ک خودمو ب پشت پرت کردم رو برفآ ب هوایه اینکه نرمنگردنم کشیده شد و آسیب دیدهانقده دررررد میکنه  ک وقتی میخوام دارز بکشم یا بلند شم و حرکت کنم با دستام تو ی پوزیشن نگهش میدارم ک کمترین دردو متحمل شمولی همچنان درررد دارهپاوبون اینجام ب غااایت بدرد نخورهتشک هاش بسیااار سفتبالش بسیار بزرگو هوای سردهمه دست بدست دادن این درده بدتر شه.خلاصه اینکه اول safty.

+در ضمن آلبوم جدید eminem شدیدا توصصیه میشه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها